تا این لحظه …


 آقا دیشب تو خواب و بیداری بودم باز این یکی رو هم یادم رفت بگم، درسته تا ساعت 4ونیم اینا بیدار بودم به فیلم دیدن ولی وسط هاشم چرت می زدمو انصافن تمرکز فکری به هیچ وجه نداشتم که اتفاق به این میمونی رو به نگارش در بیارم !

سر شبی بود مانی پی ام داد پری نمره های اخلاق رو استاد وارد کرده، گفتم هان ؟؟؟ یه روزه تصحیح کرد ؟! ای ول دمش گرم ... رفتم توی سایت و قسمت کارنامه که نمره مو ببینم و منتظر یه 12 تپل بودم که حداقل پاس کرده باشم این درس کوفتی رو چون با توجه به دو دوری که فقط از روش خوندم اونم وسطاش چت می کردم، فیلم می دیدم، دستبند درست می کردم و کلن همه فازی داشتم الا فاز امتحان و درس خوندن، و روز خود امتحان هم که کلن یادم رفته بود حتا خودکار ببرم ! خود حدیث مفصل بخوان دیگه !

خلاصه انتظارم زود به پایان رسید و به جای نمره ی 12 با کمال ناباوری با نمره ی 17 روبرو شدم :)) به مستر کرُ لال قسم این 17 از صدتا 20 بیشتر گوارای وجودم شد درس نخونی درست درمون بری سر جلسه هرچی تو مخته بیرون بریزی آخرم یه همچین نمره ای بگیری :))

مانی خودشم 17 شده بود و معلوم بود کلی بهش زور اومده چون همیشه بر خلاف من خر میزنه، حتا دیروز تا در سالن باز بشه و بریم تو، رفته بود کوچه پشتی دانشگاه و همچنان داشت می خوند ! می گفت فکر می کردم بیشتر از این حرف ها شم منم باز مثل همیشه گفتم همینکه پاس کردم با دمم دارم گردو میشکونم :)) بدبختی اینجاست اینا همه جزوه داشتن من سر کلاس جزوه هم نمی نوشتم از روی جزوه های مانی عکس گرفتم و برای اینکه الکی کاغذ مصرف نشه هربار از روی عکس میخونم برای امتحان ... شما خودت تصور کن جزوه نداشتم، روخونی کردم فقط اونم از روی عکس وسط هاشم حواسم به همه جا بوده 17 شدم مانی بنده خدا جزوه نشوته صدبارم خونده بازم همون نمره رو گرفته خب خدایی به آدم زور میاد ولی اگه فکرشو بکنه که همینکه پاس کرده باید کلاهش رو بندازه بالا به آرامش درونی می رسه :))پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.