در حیرتم از مرام این مردم پست …

با توجه به اینکه زدم دایرکت نزنیناااااا! باز نمی دونم شعورشون قد نمیده؟ فهم و درایت ندارن یا چی ؟! دختره دایرکت زده که فلان عکست سربندتو برام جداگونه عکس بگیر بفرست :/

تو روز روشن تز می دزدین حالا هیچی، بعد میای پر رو پر رو اینجوری میگی؟ بعد تو اگه خیلی علامه ی دهر بودی خودت یه چیزی سر هم بندی می کردی دیگه به من نمی گفتی از زیرشو روشو جلوشو عقبش عکس بگیر! به نظر خودت زمانت رو صرف کار دیگری کنی بهتر نیست ؟! به خدا این سربند همونیه که بارها تو جلو صورتم همین هم وطنان گرامی و هم شهریانت و چه بسا خواهرها برادرها و مادرها و پدرهای امثال شماها هوار زدن که به خر و الاغ این چیزارو می بندن، حالا خوب شده مواد لازم می خواین؟ :)

بعد یه وقت دستشویی ایناتم کردی صدا بزن بیام بشورمت در خدمتیم :/

نمونه ش همین امروز، یارو یه کاره سرشو از نیسان قراضه تر از خودشو رفتار و شعورشو داد بیرون گفت هوی غربتی ! خب من به این جماعت چی بگم ؟! الان تو ارضا شدی؟ به ار گ اسم شدید روحی جسمی رسیدی و حالشو بردی که مثلن این حرفو به من زدی؟ اندک ته مونده ی شعورتو پاشیدی تو در دیوار و آخیش گفتی؟ آخه انگل، فازت چیه؟ چیکارت داشتم جز اینکه داشتم از خیابون رد می شدم خدایی؟ بعد واقعن من چی چیِ این ملت رو باید دوست داشته باشم؟ چقدر از همین دخترا، از همین همجنسام، از همینا که وااااا گفتن به تیپو پوششم دور و برم دیدم و بعد دقیقن همونایی که نهی ام می کردن چندی بعد سکی رفتن رو حرکتم؟! نمونه ش خود خود خود خانوم الف که به در و دیوار خودشو می کوبید پری تورو خدا انقدر دستبند دستت نکن یکی دو تا بسه ها! حالا ما زدیم بلاکش کردیم تموم شد رفت داوود عکساشو سکیرین شات فرستاده میگه خان داداش ببین این چه کرده مگه به تو نمی گفت نکن ؟!

فقط دو انگشت دستبنداش از آرنجش فاصله داشت. جالبه طرف خودش نمی تونه اینجوری کنه از رو باسن سوزی ش می خواد یکی دیگه رو هم نهی نکنه بعد دو روز بعد می بینی قشنگ داره اداتو در میاره مثل نقل و نبات، از خودتون پی پی تون نمی گیره خدایی؟ :)

انصافن باید از تک تک افرادی که از خودشون هیچ ایده و هیچ اختیاری در فکر کردن، پوشیدن، خوردن و امثالهم ندارن و متکی به دیگرانن و اگه یکی دیگه امروز انگشت کنه تو بینیش و مزه مزه کنه و فردا همون بینی رو ایش ایش کنه و بره تو روشویی فین کنه عین کارشو انجام میدن باید بر حذر بود و فاصله گرفت، نمونه ی بارزش تمام آدمایی که پیرو مد کاملن قوانین خودشونو نقض می کنن، واژه هاشون، لباساشون، نوع راه رفتنشون، حتا سبک و سیاق فکر کردنشون و اخلاق و رفتارشونو پیرو مد و چیزی که تو جامعه یه روزی توی اوج قرار می گیره و روز بعد زشت تلقی میشه تغییر میدن و احساس باحال بودنم بهشون دست میده و کسی بر خلاف اونا باشه و پیرو تکراری بودن و چشم و هم چشمی کردنای اونا نباشه کاملن با انگشت نشونش میدن و بنارو میذارن یا به تمسخر یا انقدر با دهانی جریده از تعجب نگاه می کنن آدم اسهال استفراغ رو با هم می گیره.

خدایی این یه جمله ی Direct=>Decline انقدر فهمش سخته ؟!!!


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.