دیریست که دلدار پیامی نفرستاد

این مسخره بازی های ولنتاینی باز شروع شده و حتا تا چند روز آتی به گمونم عباس بقال هم یه قلب قرمزی چیزی از یه جایی از مغازه ش ضمن فروش آویزون کنه. عباس بقال از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توی مغازه ش پیدا میشه، حتا یه وقتایی کارهای مربوط به مسکن هم می کنه و شیرینی خودش رو می گیره،البته باید حواستو جمع کنی ها تاریخ انقضای خیلی از خوراکی هاش اصولن یا گذشته یا رو به منقضی شدنه، بقالی ش عینهو کمد آقای ووپی می مونه انقدر شلوغه که خدا می دونه ولی خب من خرید کردن ازشو دوس دارم حتا اگه مجبور شم در اثر حواس پرتی برم خونه و بعد ببینم تاریخ سس مایونزش گذشته و مجبورم برم پسش بدم.پیش تر ها به این روز خیلی اهمیت می دادم و یه جور حس خوب رو برام تداعی می کرد که حتا شده بود خودم برای خودم می رفتم کادو می خریدم، الان جز ملعبه ای که خیلی ها راه میندازن تا فقط کادو بگیرن و کلاسِ اون کادو رو پیش دوست و آشنا بذارن برام اذیت کننده س، 364 روز دیگر سال هم میشه برای کسی که دوستش داری یه حرکتی در راستای خوشحال کردنش بکنی. اون وقتی که عروسک ها و شکلات هایی که از دوست پسرهای مختلفش میم می گرفت میاورد می داد به من دیگه از این روز یه جورایی دل چرکین شدم. امروز از توی اتوبوس هر جا رو نگاه می کردم بادکنک های قرمز، قلب های پولیشی، کاغذی نمدی همه جا بودن همه جا ... بدبختی اینجاست من کلن با این قرمز و سیاهه س که مشکل دارم پسر. چرا بنفش و سبز و صورتی و سبزآبی و فیروزه ای و لیمویی نه؟ قرمز خالی به درد نمی خوره، قرمز فقط باید کنارش یه سبز جذاب باشه تا به دلم بشینه در غیر اینصورت پشیزی هم ارزش نداره، دیگه بخواد در پس زمینه ی سیاه قلب های قرمز هم باشه که فبها، نه تنها روز عشق برای منِ بیزار از رنگ مشکی محسوب نمیشه که روز انتقام گرفتنه!

 واویلا از این رزهای قرمزی که پرپر خواهند شد در این روز و هیشکی یه گلدون شمعدونی قرمز برای معشوقه ش نمی بره و جای این دنگ و فنگ های الکی یه دوستت دارم ساده که از تمام عاشقانه های جهان عاشقانه تره توی گوشش زمزمه نمی کنه...

همه دنبال چس کلاس گذاشتن و هرچه چشم در بیارتر برگزار کردن این روز هستن، می دیدم کل کل دوستامو برای اینکه بگن چی کادو خریدن و چی کادو گرفتن از کی و چی ذوق می کردن می گفتن کادوی فلانی رو دادن به فلانی... یه سری ها هم که خیلی حس وطن پرستی شون می زنه بالا سپندارمذگان گویان و تمبان دَران این روز رو جشن می گیرن.

من میگم روزهای دیگه ی سال رو هم به همین میزان همدیگه رو دوس داشته باشیم صرفن برای کادو نباشه،روزهای دیگه ی سال هم با همدیگه خوب باشیم نه که پاچه ی همدیگه رو سر هرچیزی بگیریم، روزهای دیگه هم حواسمون به همدیگه باشه نه که خبری نباشه ازمون و بریم سی خودمون،روزهای دیگه ی سال هم یه وقتایی یادمون باشه به کسی که دوسش داریم بگیم چه خوشگل شدی امشب!

من تو را بالاتر از تن برتر از من دوست دارم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.