قیمت و زمان عرضه گلکسی S8 و S8 Plus مشخص شد

بالاخره روز موعود فرارسيد و سامسونگ مراسم رونمايي از پرچمداران جديد خود را لحظاتي پيش آغاز کرد؛ گلکسي اس 8 و گلکسي اس 8 پلاس که نخستين پرچمداران شرکت کره اي پس از رسوايي نوت 7 به حساب مي آيند.

تقريباً بيشتر اطلاعات مربوط به ويژگي هاي اين محصول در روزهاي اخير فاش شده و حتي عکس هاي بسياري از طراحي هر دو موبايل به فضاي اينترنت راه يافته بود، اما قيمت و زمان عرضه جزئياتي هستند که معمولاً بايد تا زمان رونمايي رسمي براي مشخص شدن آنها صبر کرد.

حالا در حالي که سامسونگ لحظاتي پيش مراسم معرفي پرچمدار جديد را در نيويورک آغاز کرده است، تاريخ و قيمت عرضه ي دستگاه نيز در گوشه و کنار به گوش مي رسد.

بر اساس اين گزارش شرکت کره اي در نظر دارد گلکسي اس 8 را با قيمت 799 يورو معادل حدود 860 دلار و برادر بزرگتر محصول يعني نسخه ي پلاس را 100 يورو گران تر و معادل حدود 967 دلار به فروش برساند.

عرضه ي پرچمداران جديد سامسونگ نيز از 8 ارديبهشت ماه آغاز مي شود. البته بايد توجه داشته باشيد که اين قيمت و زمان عرضه به شکل کلي هستند و براي مشخص شدن جزئيات بيشتر، از جمله اينکه شرکت کره اي محصول را با چه قيمتي در کشورمان عرضه مي کند لازم است مدت بيشتري را منتظر بمانيم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.