مدرسه شریعتی سهرود با بخاری‌ تابشی گرم می‌شود

تا راه‌اندازی سیستم گرمایشی

مدرسه شریعتی سهرود با بخاری‌ تابشی گرم می‌شود

مدیرآموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: تا راه‌اندازی سیستم گرمایشی مدرسه شریعتی سهرود با بخاری‌ تابشی گرم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان طی صبح امروز در پی انتشار برخی پیام‌ها مبنی بر تعطیلی مدرسه شریعتی سهرورد به دلیل اعتراض اولیا در زمینه وضعیت سیستم گرمایشی این مدرسه خبرنگار فارس موضوع را از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده پیگیر شد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان خدابنده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: هر گونه تعطیلی این مدرسه به دلیل اعتراض اولیا را تکذیب می‌کنم.

علی اسدی با اشاره به اینکه نوسازی سیستم گرمایشی این مدرسه در دست پیمانکار است، تصریح کرد: اجرای طرح سیستم گرمایشی این مدرسه موجب شده تا از فعالیت سیستم گرمایشی گازی نیز در مدرسه خودداری شود.

وی با اشاره به برودت هوا در روزهای اخیر و سرد شدن هوا عنوان کرد: یک تیم و اکیپ برای بررسی وضعیت مدارس و سیستم گرمایشی به سهرورد اعزام شده است.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان خدابنده با بیان اینکه بخاری تابشی برای گرمایش مدرسه شریعتی سهرورد ارسال شده است، ادامه داد: تا راه‌اندازی سیستم گرمایشی این مدرسه از این بخاری‌ها استفاده می‌شود.

اسدی با بیان اینکه احداث سیستم گرمایشی بر عهده اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان است، اضافه کرد: اداره آموزش و پرورش شهرستان خدابنده نیز پیگیری موضوع را از استان در دستور کار خود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.