نمی دونم متوجه میشین یا نه ؟!

پا میشین میاین ساعت های بسیار زیاد خونه ی مردم رو پاتوغ می کنین در نظر بگیرین که متراژ خونه شون پایینه و اون آدم ها هم می خوان برن دستشویی و دوتا صدا از خودشون در بیارن و با خیال راحت معده شون رو از گاز تهی کنن یا نه برن حموم و با خیال راحت بعدش بیان بیرون نه صدبار لای در رو باز کنن ببینن یه وقت مزاحمی توی اتاق نباشه.

در نظر بگیرین اون آدم ها هم نیاز به استراحت دارن و خودتون هم موقع پذیرایی شدن یه کمی باسن مبارکتون رو تکون بدین و موقعی که میزبان ظرف سنگین میوه خوری رو دست گرفته و داره بهتون تعارف می کنه دو ساعت توی فکر فرو نرین که چیو انتخاب کنم کدومو جواب کنم ؟! از هرچی یه دونه بردارین دیگه فکر کردن نداره که، گزینه های موجود در سوالات کنکور که نیست و سعی کنید همه چیز رو روی دوش صاحبخونه نندازین و از همه مهم تر حواستون به ساعت باشه، جلو یا عقب کشیدن ساعت رو بهونه نکنین و نگین که الان در اصل فلان ساعته فکر نمی کردیم خواب باشین ! و غش غش نخندین، چون کسی رو از خواب بیدار کردن وقتی شب قبلش تا دیروقت بیدار بوده و داشته جمع و جور می کرده هیچ چیز بامزه و خوشایندی نیست و الکی خندیدن شما اون فرد رو بیشتر مُصر می کنه که به نحوی در دهانتان بکوبد !

یا مثلن اگر فردی سرش به کار خودشه و داره زودتر کاراشو می کنه جمع کنه بره پی کارش هی مثل مگس دم گوشش وز وز نکنین که کمکت کنم کمکت کنم ؟1 اگه خودش نیازی به کمک داشته باشه قطعن هوار می کشه و میگه کمــــــــــــــــک کمــــــــــــــــک ! تعارفات بیهوده و الکی شما فقط اون آدمِ خسته رو خسته تر می کنه و موجبات اذیت کردنش رو فراهم می کنه و البته اینجوری توی دلش هم چندتا فحش آبدار بهتون میده که یکی از این ها قطعن این خواهد بود: "وااااااای چقدر زر می زنه برو بیرون دیگه!"

تا نکات بعدی که گوشزد کنیم مستر کرُ کورُ لال یار و یاورتان باشد. با تشکر، نیم رخ !


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.